POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE MAREK URBANIAK  tel. 661 051 129
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE MAREK URBANIAK tel. 661 051 129. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Imieniny...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
...Nawigacja...
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Szukaj
PORADY
...Online...
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 12
Najnowszy Użytkownik: MathewJek
...Użytkownicy ...
...Kursy walut...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
...Statystyki...
...Kupon podarunkowy - promocyjna współpraca z Kwiaciarnią FLORIS...
Miło mi poinformować , iż Kwiaciarnia " FLORIS " ul. Łaska 43 Konstantynów Łódzki Tel. 42 211 07 50 ( 5 km od Smulska ) podjęła ze mną promocyjną współpracę . reka-ruchomy-obrazek-0037 Z promocji mogą skorzystać klienci , którzy ubezpieczą w firmie " Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Marek Urbaniak " np. samochód w OC lub AC , mieszkanie , dom , firmę , podróże zagraniczne , NNW lub życie . Wraz z polisą otrzymacie Państwo kupon podarunkowy na zakupy w kwiaciarni Floris . Kupon uprawnia do zakupu towarów w Kwiaciarni " FLORIS " za 20 , 30 lub 50 zł w zależności od wysokości opłaconej składki ubezpieczeniowej . Kwiaciarnia posiada szeroki wybór asortymentu oraz promocyjne ceny . Zachęcam do współpracy oraz pobierania kuponów . Kupony na kolejne zakupy można pobrać również dokonując zakupu w kwiaciarni . kwiat-ruchomy-obrazek-0119
...PROAMA - najlepsze ubezpieczenie nieruchomości wg Polskiego Instytutu Badania Jakości...
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że ubezpieczenia nieruchomości oferowane przez PROAMA uznano za najlepsze na rynku wg PIBJ . Polski Instytut Badania Jakości przetestował ofertę 17 firm wydając swoją ocenę na podstawie analizy aż 160 parametrów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia mieszkania i domu . Marek Urbaniak tel. 661051129
...Ubezpiecz się ......
...PORADY...
Zapraszam do czytania porad . W każdej chwili służę rzetelną informacją oraz pomocą przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia .
...Komentarze...
marekurbaniak dnia maj 24 2011 22:09:00
PRZECZYTAJ ZANIM SIĘ UBEZPIECZYSZ


Przed ubezpieczeniem majątku lub życia najważniejszą rzeczą jest dokładne zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Nikt nie ma prawa odmówić przeczytania OWU przed zawarciem ubezpieczenia. Pamiętaj, że każde ubezpieczenie dobrowolne ma swoje specyficzne OWU. W Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia powinny być zawarte informacje jak np. czas na jaki jest zawierana polisa , zakres ubezpieczenia , wyłączenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego , sposób likwidacji szkody itd . Nieco inaczej jest z ubezpieczeniami obowiązkowymi (np. OC komunikacyjne). Te ubezpieczenia mają taki sam zakres, zaś ich warunki są opisane przez Ministerstwo Finansów w odpowiednich ustawach. Należy zwrócić uwagę na zakres ubezpieczenia. Przeważnie Towarzystwa oferują różne opcje do wykupienia przy zawieraniu polisy. Pamiętaj, że ubezpieczenie, jak każdy inny towar - im tańszy tym uboższy i mniej przydatny. Jeśli nie masz pewności co do zakresu oferowanego Ci ubezpieczenia lub zapisy OWU czy ustawy wydają Ci się niejasne, poradź się pisząc do mnie na e-mail marek.urbaniak@op.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 661051129
marekurbaniak dnia maj 29 2011 10:22:49

Ryzyko niedoubezpieczenia i nadubezpieczenia mienia
W tym artykule zajmę się ryzykiem niedoubezpieczenia i nadubezpieczenia mienia .

Jeżeli podana przez Ubezpieczającego i określona w umowie suma ubezpieczenia mienia dotkniętego szkodą jest niższa od wartości tego mienia w dniu powstania szkody wtedy mówimy , że wystąpiło niedoubezpieczenie mienia . Wówczas stosuje się zasadę proporcji , tzn . odszkodowanie zmniejsza się w takiej proporcji , w jakiej w dniu powstania szkody podana suma ubezpieczenia pozostaje do faktycznej wartości tego mienia .
Zasady proporcji nie stosuje się , jeżeli:
- niedoubezpieczenie nie przekracza 20 % sumy ubezpieczenia dla danego rodzaju mienia
- wartość szkody nie przekracza 20 % sumy ubezpieczenia dla danego rodzaju mienia
Niedoubezpieczenie nie będzie miało zastosowania dla mienia i kosztów ubezpieczanych w systemie pierwszego ryzyka , np. ubezpieczenie od kradzieży .

Jeżeli podana przez Ubezpieczającego i określona w umowie ubezpieczenia suma ubezpieczenia mienia dotkniętego szkodą jest wyższa od wartości tego mienia w dniu powstania szkody mówimy wówczas o nadubezpieczeniu . Odszkodowanie wypłaca się tylko do wysokości poniesionej szkody .

Podsumowując , ubezpieczając mieszkanie czy dom warto zastanowić się nad jego wartością aby nie wystąpiło ryzyko niedoubezpieczenia .
marekurbaniak dnia czerwiec 26 2011 00:12:35
Ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie turystyczne- czy warto ?


Czy warto w nie inwestować? Odpowiedź jest oczywista r11; TAK.
Ubezpieczenie turystyczne to podstawowy wydatek jaki powinniśmy ponieść przed wyjazdem. Jedziemy na wycieczkę, urlop, chcemy po prostu wypocząć. Jednak bez względu na to czy celem naszej podróży jest spokojne, nowoczesne miasteczko, czy osada w egzotycznym kraju, wszędzie czyhają na nas zagrożenia. Możemy zgubić bagaż, rozchorować się, mogą odwołać nam nocleg, albo co gorsza możemy ulec wypadkowi.
W takiej sytuacji przyda się wykupione przed wyjazdem ubezpieczenie turystyczne. Mając świadomość posiadania polisy ubezpieczeniowej możemy spokojnie zająć się zwiedzaniem i relaksem. Pod warunkiem oczywiście, że nie będziemy się zamartwiać co też się dzieje w naszym pustym mieszkaniu. Aby i tego zmartwienia uniknąć należy wcześniej wykupić ubezpieczenie mieszkania.
Ubezpieczenie mieszkania to ważna kwestia nie tylko gdy gdzieś wyjeżdżamy.Nie musimy być za granicą, żeby ktoś się do nas włamał , podobnie jest z innym zdarzeniem losowym .
Takie zdarzenia to ogromne straty finansowe.
Należy pamiętać, że zarówno ubezpieczenie turystyczne, jak i ubezpieczenie mieszkania zapewniają spokojny sen nie tylko na urlopie, ale także i na co dzień.
marekurbaniak dnia czerwiec 26 2011 00:38:19
Procedura likwidacji szkody


Procedura likwidacji szkody rozpoczyna się w momencie jej zgłoszenia ubezpieczycielowi. Zakład ubezpieczeń zobowiązany jest w ciągu 7 dni podjąć czynności likwidacyjne. Ubezpieczony nie powinien zaś przez ten czas zmieniać stanu faktycznego, chyba, że zmiana ta służy ochronie majątku przed dalszą szkodą.

Podjęcie czynności likwidacyjnych przez ubezpieczyciela oznacza w praktyce wizytę pracownika firmy ubezpieczeniowej, zwanego likwidatorem w miejscu ubezpieczenia. Likwidator ocenia i dokumentuje rozmiary szkody. W toku dalszych czynności towarzystwo ustala bezpośrednią przyczynę szkody i zasadność roszczenia.

Ubezpieczony ze swej strony powinien dostarczyć rachunek strat i inne dokumenty wymagane przez ubezpieczyciela np. protokół policyjny. Po określeniu wysokości szkody i zebraniu kompletu dokumentów powinna nastąpić wypłata odszkodowania lub jej odmowa. Najczęściej stosowany termin likwidacji to 30 dni od daty zgłoszenia szkody.
...Dodaj komentarz...
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
...Oceny...
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
...Logowanie...
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
...Nasz partner - Kwiaciarnia Floris ...
PROMOCJA - sprawdź szczegóły , jak uzyskać kupon podarunkowy do Kwiaciarni Floris , wejdź na Kwiaciarnia Floris Kwiaciarnia Floris
...Shoutbox...
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

januszpl
09/04/2017 18:37
chciałbym ubezpieczyć dom poza Łodzią, 2kondygnacje okolo100m

marekurbaniak
03/03/2016 23:22
ZAPRASZAM Państwa do działu FAQ , w którym znajdziecie odpowiedzi na pytania dotyczące ubezpieczeń mieszkań , domów i samochodów .

...Podziel się...
...GOOGLE...
Google
...POGODA...
Pogoda Łódź z serwisu

Ubezpieczając się u mnie otrzymacie Państwo drobny upominek

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu